Hikayemiz

Proje bazlı düşünme ve proje geliştirme için işbirliği yapıyoruz...

 

Gerek Türkiye'den gerekse Avrupa'dan benzer amaçları taşıdığımız kuruluşlkar ile ortak projeler geliştiriyoruz.

 

"Success For all e.V" isimli derneğimiz ile Almanya'dan, "Stichting Sunny Days" isimli Vakfımız ile Hollanda'dan yerel ve uluslararası projelere başvurularda bulunuyoruz.  Ayrıca Türkiye'den yurt dışından ortak arayan sivil toplum kuruluşları, belediye başkanlıkları, üniversiteler, bölgesel kalkınma ajansları ile işbirlilkleri geliştiriyoruz.

 

"Engelsiz ve Mutlu Yaşam Derneği" daha çok engellilik alanında savunuculuğun geliştirlmesi, engelli hakları, sosyal içerme konularında faaliyetler yürüten derneğimizdir. 2012 yılında kurulmuştır.

 

"Yaşam Boyu Eğitim Derneği" herkes için her yerde ve her zaman yenilikçi eğitim amacı ile 2005 yılında  kurulmuş olan bir derneğimizdir. Çok sayıda AB projesinde koordinatör ve eş-başvurucu olarak yer almıştır. 

 

"Uluslararası Gençlik Dayanışması Derneği" isimli derneğimiz 2013 yılında kurulmuş olup; gençlerin yerelde, ulusalda ve uluslararası alanda işbirliği ve dayanışmasını hedefleyen bir dernektir. ODTÜ öğrencisi kursiyerlerimiz öncülüğünde kurulmuştır. Konya Ereğli Belediye Başkanlığı ile İspanya'nın Teruel şehirleri arasında istihdamın ve girişmciliğin geliştirlmesi alanında işbirliğini hedefleyen Şehir Eşleştirme Hibe Projesinin eş başvuranı ve proje yazarıdır.

 

"Avrupa Sosyal gelişim Akademisi" kabul edilmiş 136 tana AB projemiz ile sivil toplum alanında projeler geliştirme konusunda, ücrersiz proje yazma eğitimleri verme, topluma hizmet dersi, staj, gönüllü staj gibi olanaklarla gençlere yarralı olan başarılı bir kuruluştur.

 

Merkezi Finas ve İhale Birimi, AB Delegasyonu, Ulusal Ajans, Socrates, Hayat Boyu Öğrenme, Erasmus, LdV, TÜBİTAK, Kalkınma Akansı, İŞKUR, Erasmusn Ypung Entrepruner projelerinde deneyimlidr. 

 

 

 

 

 

 

 

Profesyonel takım

..

ASGA

 

2005 yılından bu yana...